tr

ÜRETİM

Wemsey 1983 yılından beri Türkiye’de erkek giyim üretimi yapmaktadır. Büyük üretim hacmi, kaliteli dikimi ve hızlı ürün teslimatı ile birçok büyük markanın ve kendi koleksiyonunun ürünlerini üretmektedir. Müşterilerine erkek giyim ürünleri üretimi konusunda tüm gerekli hizmeti vermektedir. Dünya standartlarında üretim kalitemiz bulunmaktadır ve fabrikalarımız tüm insan haklarına uygun şekilde çalışmaktadır. Wemsey üretimlerinde her şeyden önce kaliteye önem vermektedir ve kalite kontrol ekibi fabrikanın en önemli kısmıdır.

Kalite,seri üretim,zamanında teslimat ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan Wemsey ihracat sektöründe ayrıcalıklı bir konumda yerini almıştır. WEMSEY Merter, Laleli ve Avcılar olmak üzere 3 farklı konumda showrooma sahiptir. Ayrıca Avrupa, Balkanlar Rusya Orta Asya ve Ortadoğu pazarlarında yer edinip giderek büyümektedir.

Koleksiyonları ile bir yandan modern görünüş için gerekli detayların yaratılmasına dikkat ederken diğer yandan geleneksel erkek şıklığı ve stilini de muhafaza eder.