tr

HAKKIMIZDA

ABOUT US

HAKKIMIZDA

1983 yılında erkek hazır-giyim sektörüne adım atan Yalçın Tekstil, %100 Türk sermayesi ile başarısını sürdürmüştür. Yenilikçi, kaliteli ve tasarım odaklı koleksiyonları ile 2002 yılında 'WEMSEY' markasını kurmuştur.

Kendine ait ürün yelpazesi ile tüketicinin tercih ettiği erkek giyim markası olarak tescillenip WEMSEY markasına özgün tasarımları ile beğeni toplamaktadır. Dünya moda trendlerini yakından gözlemleyen ve erkeklerin modern yaşamın hızlı temposuna uygun bir şekilde modaya dair tüm beklentilerine cevap veren sürdürülebilir koleksiyonlar sunmaktadır.

WEMSEY ailesi olarak müşteri mutluluğu odaklı her bedene ve her bütçeye uygun koleksiyon üretmeye devam ederek, yaygın satış ağımız ile erkek hazır giyim sektöründe yer edindiğimiz; Orta Asya, Ortadoğu, Avrupa ve Balkan pazarlarında lider haline gelmeyi hedefliyoruz.

Kalite, yenilik ve güvenirlilik bizim sürdürebilir stratejimizin temelini oluşturur. Bu algı markamızın en çok arzu edilen Premium moda ve yaşam tarzı markası olma vizyonunu desteklemektedir. 1983 yılında belirlenen vizyona bağlı kalmamızın yanı sıra en yeni teknolojileri kullanarak modern çağın tüketicisinin ihtiyaçlarına göre güncel ve kaliteli ürünleri üretmeye devam ediyoruz.